Op een speelse manier vertrouwd raken met water – dat is het uitgangspunt van het baby- en peuterzwemmen. En het is ook nog eens hartstikke leuk! Zelfs de allerjongsten hebben plezier in het water. Bij Omnium kunnen baby’s vanaf drie maanden tot en met kleuters van vier jaar meedoen aan de speciale baby- en peuterzwemcursussen. Omnium verdeelt de groepen op basis van de leeftijd en ontwikkelingsfase van de kinderen, zodat alle oefeningen perfect aansluiten bij wat ze op dat moment kunnen. Stap voor stap leren de kleintjes zich vrij te bewegen en veilig te voelen in het water.
Speciaal voor baby’s van 3 tot 12 maanden is er de cursus Aquanaut. Ontspanning, gezelligheid en plezier hebben in het water staan voorop. Je baby ontdekt en ervaart het water met allerlei oefenvormen die je samen uitvoert. De cursus duurt 10 lessen/weken op basis van 1x per week een half uur les. Aan het eind van de cursus ontvangt je baby het certificaat “Aquanaut”.
Met je peuter van 1 tot 2 jaar kun je deelnemen aan de cursus Teddybeer brons. De cursus duurt 10 lessen/weken op basis van 1x per week een half uur les. Peuters worden uitgedaagd om met verschillende materialen zich steeds vrijer te bewegen in het water. Eén van de doelstellingen van de cursus is: Niet in paniek geraken als je onverwachts in het water valt. Aan het eind van de cursus ontvangt je peuter het certificaat “Teddybeer Brons”.
De cursus Teddybeer zilver is speciaal voor peuters van 2 tot 3 jaar. De cursus duurt 15 lessen/weken op basis van 1x per week een half uur les. In deze cursus wordt er met verschillende materialen gewerkt waarbij de kinderen worden geprikkeld en uitgedaagd om steeds vrijer te bewegen in het water. Eén van de doelstellingen van de cursus is: Niet in paniek geraken als men onverwachts in het water valt. Aan het eind van de cursus ontvangt de leerling het certificaat “Teddybeer zilver”.
Speciaal voor kinderen van 3 tot 4 jaar is er de cursus Teddybeer Goud. De cursus duurt 15 lessen/weken op basis van 1x per week een half uur les. Ontspanning, gezelligheid en plezier blijven voorop staan.